ZE ZÁKULISÍ

 

Přivítáme

Jistě jste si všichni všimli nového Austina Reeda. Jeho představitel Austin Peck byla tak přesvědčivý v této roli, že se do něj zakoukala i Cristie Clark. Nebylo to však vzájemné a tak to skončilo stejně rychle, jak to začalo. Milovaná Kate Roberts je mrtvá! Ne na dlouho. Této role se skvěle ujala Lauren Koslow, kterou si možná někdo pamatuje jako Margo Lynley ze seriálu Báječní a bohatí. Jack Deveraux - Matt Ashford odešel a nahradit ho nebylo jednoduché. Pokusil se o to Mark Valley a po dvou letech ještě Steve Vilder. Můj názor je ovšem ten, že Matt je jenom jeden a byl to ten nej... Jack.
Senzaci způsobil v roce 1994 návrat Kristian Alfonso jako Hope do děje. Jaké ale bylo překvapení fanoušků, když se v roce 1995 vrátil i Peter Reckell, původní představitel Boa! Na obrazovkách už brzy přivítáme také Stephanii Cameron. Zdá se Vám podobná Melisse Reeves? Tak to Vám nebude dělat problém představit si ji v roli Jennifer. Pozdější hvězda Pobřežní hlídky na Havaii Krista Allen se také zapojí do děje. Její Billie Reed byla přesvědčivá a proto není divu, že byla  v této roli oblíbená.
Brzy uvidíme i dvojče Samanthy Brady Ericka Bradyho. Toto roli bravurně zvládnul Jensen Ackles.    

 

 

Na odchodu

Rozloučíme se s Melissou Reeves, která se odešla věnovat mateřským povinnostem. Nutno podotknout, že pro mě zůstane jedině ona TOU PRAVOU Jennifer. Snad i proto jsem byla nadšená, když jsem se dozvěděla, že se v roce 2000 do děje vrátila. Lisa Rinna na sebe rolí Billie výrazně upozornila a tak není divu, že se nabídky jen hrnuli. Všiml si jí i slavný Aaron Spelling a obsadil ji do fenoménu jakým bylo Melrose Place. Její návrat v roce 2002 do DOOL byl příjemným osvěžením. V zákulisí se šeptalo, že spolupráce s Robertem Kelker-Kellym nebyla vůbec jednoduchá. Znovu byl osloven původní představitel Boa. A Robert Kelker-Kelly byl rázem bez práce. V roli Boa přesvědčil o svých kvalitách, ale co s ním, když všude chodil pozdě apod..
  Spolupráce byla ukončena i s Deborah Adair. Perfektní náhradu našla v herečce Lauren Koslow.