TANNER SCOFIELD

Představitel: Michael Easton

Tanner Scofield je mladším bratrem Briana Scofielda. Tanner byl typický rebel, který si hádal se svým otcem i bratrem o sebevraždě své matky. Pracoval jako barman ve Wings a také jako soukromé očko u Isabelly a Boa.

Tanner se skamarádil s Molly Brinker, která pracovala ve Wings jako číšnice. Slíbil ji pomoc při hledání její matky a nakonec byl úspěšný. Objevil, že její matka se jmenuje Ginger Dawson a pracuje jako číšnice u Zlomeného srdce. Pravdu Molly o její matce nemohl říci, protože Hawkinsonovi, kteří ohrožovali Ginger, byli ve městě. Chtěli najít Ginger i její ztracenou dceru, která je dědičkou velkého majetku a přinutit je vzdát se ho, aby ho mohli získat pro sebe jako zplnomocnění zákonní zástupci.

Když konečně Hawkinsonovi odjeli, Molly a Ginger mohli být konečně spolu. Molly začal chodit na Salemskou univerzitu, kde byla obtěžována profesorem Gavinem. Ten jak se později ukázalo a jak Tanner dokázal, znásilnil jeho matku před lety a ta v důsledku tohoto činu, spáchala sebevraždu. Vern a Brian se konečně smířili s pravdou, kterou tak důsledně před Tannerem tajili. Tanner si přiznal své city k Molly. Pár se dal dohromady a společně s Brianem a Ginger se odstěhovaly na sklonku roku 1992 do Chicaga.