RODOKMEN RODINY REEDOVÝCH

 

 

Victor Kiriakis je biologickým otcem Boa. O této skutečnosti až do dospělosti Boa věděla pouze Caroline. Victor má se svou ženou Kate syna Phillipa. S Lorettou Toscano měl dceru Isabellu, která umřela na rakovinu. Victor je velmi bohatý muž, mimo jiné vlastní nakladatelství Titan, kde se seznámil se svou ženou Kate. 

Kate Kiriakis - byla vdaná za Curtise Reeda a Victora Kiriakise. Měla poměr z Billem Hortonem. Má 4 děti. Z manželství s Curtisem - Austina a Billie, z poměru s Billem Hortonem Lucase a z manželství s Victorem Phillipa. Je ve vedení nakladatelství. Její dobrou přítelkyní je Marlena Evans.

Bill Horton - je otcem Katina syna Lucase. Bill byl tehdy ženatý muž, jehož žena byla v ústavu a Kate byla ženou násilníka. Do Lucasových 18-ti let neměli syn a otec o sobě ponětí.

Phillip Kiriakis - je vymodleným synem Kate a Victora. Jeho nevlastními sourozenci jsou Bo (z otcovy strany), Billie, Austin, Lucas (z matčiny strany). Kate nemohla otěhotnět a tak se rozhodli pro umělé oplodnění. Díky intrikám Vivian však Phillipa nenosila Kate, ale VIVIAN ! Phillip je zamilovaný do Chloe Lane.

Bo Brady - jeho rodiči jsou Caroline a Victor. Jeho nevlastní sestrou byla Isabella, s niž podnikal jako soukromý detektiv. Po její smrti udělal zkoušky a stal se policistou. Bo Victora nikdy neměl rád a skutečnost, že je jeho otce vše jen zhoršilo. Bo byl zamilovaný do Carly Manning a Billie Reed. Jeho osudovou láskou je však Hope Brady s niž má syny jménem Shawn-Douglas a Zack.

Billie Reed - je jedinou dcerou Kate Kiriakis. Dámy si spolu moc nerozumí. Billie byla jako malá sexuálně zneužívána svým otcem Curtisem. Jeden čas brala drogy, ale ze všeho ji pomohl Bo Brady. Billie odcestovala, když se Bo vrátil k Hope. Jejími nejlepšími přítelkyněmi jsou Jennifer Deveraux, Kristen Blake a Carrie Brady, se kterou dlouhou dobu také bydlela.

Austin Reed - hodný, nejstarší syn Kate. V mládí, aby uživil sebe a sestru bojoval v ringu. Umí velmi dobře hrát na piano a byl to on, kdo daroval kostní dřeň dceři Jennifer Deveraux nutnou pro její operaci. Byl zamiovaný do Carrie, ale skoro si vzal její mladší sestru Sami. Chodil také s Gretou.

Carrie Brady Reed - dcera Anny a Romana Bradyových. Hodná sestra, která skutky Sami vždy něčím omlouvala. Byla vdaná za Austina Reeda, svou první velkou lásku. Momentálně žije mimo Salem s Mikem Hortonem.

Brandon Walker je bratrem Nicole Walkerové.

Nicole Walker je ženou Lucase Robertse. Kate ji zaplatila, aby si vzala Lucase a on tak mohl získat syna Willa. Nicole je zamilovaná do Erica Bradyho.

Lucas Roberts - jeho rodiči jsou Kate Roberts a Bill Horton. Jeho nevlastními sourozenci jsou Jennifer Deveraux a Mike Horton. Lucas se oženil s Nicole, aby dostal Willa do opatrovnictví. Vždy byl zamilovaný do Carrie - ona do něj bohužel ne (nebo spíš bohudík).