RODOKMEN RODINY HORTONOVÝCH

 

Alice Horton - Tomova manželka, která se po jeho smrti stala hlavou rodiny. Všemi uznávaná, všemi milovaná, životem těžce zkoušená. Je vždy připravena pomoci nebo poradit. Julie Williams - manželka Douga. Je svéhlavou podnikatelkou. Během času, kdy byla rozvedená s Dougem se scházela s Victorem nebo Chipem. Doug Williams - otec Hope. Jeho životní láskou je a vždy byla jeho žena Julie. Do Salemu se s Julií nepravidelně vrací.
Hope Brady je dcerou Douglase Williamse, vnučkou Alice a Toma Hortonových. Její sestřenicí je Jennifer Deveraux. Hope má syny Shawna-D.a Zacka z manželství s Boem. předtím byla vdaná za Larryho Welsche. Léta ji považovali za mrtvou a když se vrátila z vězení u Stefana, nevěděla ani své jméno. Stefano jí říkal Gina. Osudovou láskou Hope je a vždycky byl Bo Brady. Lucas Roberts - jeho rodiči jsou Kate Roberts a Bill Horton. Jeho nevlastními sourozenci jsou Jennifer Deveraux a Mike Horton. Lucas se oženil s Nicole, aby dostal Willa do opatrovnictví. Vždy byl zamilovaný do Carrie - ona do něj bohužel ne (nebo spíš bohudík).  Kate Kiriakis - byla vdaná za Curtise Reeda a Victora Kiriakise. Měla poměr z Billem Hortonem. Má 4 děti. Z manželství s Curtisem - Austina a Billie, z poměru s Billem Hortonem Lucase a z manželství s Victorem Phillipa. Je ve vedení nakladatelství. Její dobrou přítelkyní je Marlena Evans.
Bill Horton - je otcem Katina syna Lucase. Bill byl tehdy ženatý muž, jehož žena byla v ústavu a Kate byla ženou násilníka. Do Lucasových 18-ti let neměli syn a otec o sobě ponětí. Laura Horton - Billova žena, která byla léta zavřená v ústavu. Vinu za její katatonický stav nese z části Bill a Kate. Nenávidí Kate a Billovi nedokáže odpustit. Měla poměr s Jackem Deverauxem. Mickey Horton - jeho ženou je Maggie. Mají spolu dvě dcery - Melissu a Sáru. Je právníkem všech možných v Salemu. Byl také ženatý s Laurou.
Jennifer Horton Deveraux - je dcerou Billa a Laury. Pracovala v novinách a  nakonec měla v televizi svůj vlastní pořad. Byla vdaná za Jacka Deveraux a Petera Blaka. S Jackem mají dceru Abby. Mike Horton - bratr Jennifer. Mike chodil s April, Robin. Odjel do ciziny a v roce 1994 se vrátil. Chodil s Carrie Brady. Pokračuje v rodinné tradici a je doktorem. Maggie Horton - je ženou Mickeyho. Měla poměr s doktorem Neilem Cutisem.