RODOKMEN RODINY DIMEROVÝCH

 

 

Stefano DiMera - je největším padouchem všech dob. Manipuloval s Johnem, Hope, Romanem, Marlenou, Boem a ostatními. Jeho synem je Tony a dcerou Lexie. Adoptivní děti - Kristen, Peter. Měl poměr s Vivian i Celestou. Celeste - je pravou matkou Lexie. Je naprosto oddaná Stefanovi a udělala by pro něj cokoliv. Vivian Alamain - intrikánská teta Lawrence a Johna. Je zamilovaná do Victora Kiriakise a udělá všechno, aby byl její. Nenávidí Kate Roberts-Kiriakis. Také nechala pohřbít Carly Manning zaživa. K jejím milostným aférkám patří i vztah se Stefanem DiMerou. 
Lexie Carver - policistka a potom přešla studovat medicínu. Jejími rodiči jsou Celeste a Stefano DiMera. Tato skutečnost vyšla najevo až po letech, v dospělém věku Lexie. Lexie měla milostnou pletku s Jonahem, ale Abe se o tom nikdy nedověděl. Její láskou zůstává i nadále manžel Abe Carver. Tony DiMera - jediný dědic impéria DiMerů. Byl ženatý s Kristen. Aby se pomstil Johnovi, způsobil si smrt a narafičil to tak, aby Johna odsoudili za jeho vraždu. Objevil se v roce 2002 naprosto zdravý a ještě víc rozhodnutý ubližovat. Kristen Blake - Stefanova malá holčička. Byla vdaná za Tonyho, i když milovala Johna. Její rozpolcenost vedla až k jejímu zbláznění. Aby si Johna udržela, udělala vše možné nebo spíš nemožné a dokonce se spojila se svým otcem Stefanem.
Peter Blake - adoptivní syn Stefana. Je právníkem rodiny a pravou rukou Stefana. Byl zamilovaný do Jennifer Deveraux a oženil se s ní. Když se Jennifer chtěla vrátit k Jackovi, udělal spoustu nechutných věci, aby si ji udržel. Nakonec prohrál.