RODOKMEN RODINY BRADYŮ

 

 

Shawn Brady - s Carolinou má tři děti: Romana, Kaylu a Kimberly. Spolu s Carolinou vlastní "Bradyho hospodu".

Caroline Brady - má čtyři děti. Se Shawnem tři a s Victorem Kiriakiesem syna Boa.

Victor Kiriakis je biologickým otcem Boa. O této skutečnosti až do dospělosti Boa věděla pouze Caroline. Victor má se svou ženou Kate syna Phillipa. S Lorettou Toscano měl dceru Isabellu, která umřela na rakovinu. Victor je velmi bohatý muž, mimo jiné vlastní nakladatelství Titan, kde se seznámil se svou ženou Kate.

Bo Brady - jeho rodiči jsou Caroline a Victor. Jeho nevlastní sestrou byla Isabella, s niž podnikal jako soukromý detektiv. Po její smrti udělal zkoušky a stal se policistou. Bo Victora nikdy neměl rád a skutečnost, že je jeho otce vše jen zhoršilo. Bo byl zamilovaný do Carly Manning a Billie Reed. Jeho osudovou láskou je však Hope Brady s niž má syny jménem Shawn-Douglas a Zack.

Roman Brady - nejstarší dítě Caroline a Shawna. Byl ženatý s Annou, se kterou má dceru Carrie. Z manželství s Marlenou má dvojčata Erica a Sami. Je policista a jeho životním nepřítelem je Stefano DiMera.

Kayla Brady Johnson - momentálně žije někde u L.A. se svou dcerou Stephanii. Byla vdaná za Jacka Deverauxe, ale její životní lásku byl Steve Johnson (otec Stephanie). Po jeho smrti se vídala se Shanem, ale nakonec se odstěhovala pryč.

Kimberly Brady Colier - byla vdaná léta za Shana, s kterým má dvě děti. Pracovala pro tajnou službu I.S.A. Po rozvodu se vdala za filmového producenta Philipa Coliera a odstěhovali se společně do L.A. Měla románek s Lawrencem Alamainem.

Hope Brady je dcerou Douglase Williamse, vnučkou Alice a Toma Hortonových. Její sestřenicí je Jennifer Deveraux. Hope má syny Shawna-D.a Zacka z manželství s Boem. předtím byla vdaná za Larryho Welsche. Léta ji považovali za mrtvou a když se vrátila z vězení u Stefana, nevěděla ani své jméno. Stefano jí říkal Gina. Osudovou láskou Hope je a vždycky byl Bo Brady.

Marlena Evans - byla vdaná za Dona, Romana Bradyho a Johna Blacka. S Romanem má dvojčata Erica a Samanthu. S Johnem má dceru Bellu. Její obrovskou láskou byl Roman, ale za životní lásku je považován John Black.

Carrie Brady Reed - dcera Anny a Romana Bradyových. Hodná sestra, která skutky Sami vždy něčím omlouvala. Byla vdaná za Austina Reeda, svou první velkou lásku. Momentálně žije mimo Salem s Mikem Hortonem.

Lucas Roberts - jeho rodiči jsou Kate Roberts a Bill Horton. Jeho nevlastními sourozenci jsou Jennifer Deveraux a Mike Horton. Lucas se oženil s Nicole, aby dostal Willa do opatrovnictví. Vždy byl zamilovaný do Carrie - ona do něj bohužel ne (nebo spíš bohudík). 

Shawn-D. Brady - prvorozený syn Hope a Boa Bradyových. Má mladšího brášku Zacka. Své jméno má po Shawnovi a Douglasovi. Je zamilovaný do Belle Brady.  

Eric Brady - je dvojčetem Sami. Jeho rodiči jsou Roman a Marlena. Je zamilovaný do Nicole Walker a měl aférku s Madison.

Samantha Brady je dcerou Romana a Marleny. Po jejím znásilnění Alanem ji u soudu nikdo nevěřil a ona za to dávala vinu sestře Carrie. Zničila její vztah s Austinem, když je všechny nechala si myslet, že Will je její a Austina. Skutečným otcem byl Lucas. Sami trpěla bulimií a byla to ona, kdo přišel na to, že John je otcem Belly a ne Roman, jak si všichni mysleli. Měla poměr s Lucasem i jeho bratrem Austinem. Byla podezřelá z vraždy snoubence Franca. Anna Brady - byla první manželku Romana Bradyho a mají spolu dceru Carrie. po rozvodu se odstěhovala do Evropy.