RODOKMEN RODINY ALAMAINŮ

 

Lawrence Alamain - bezcharakterní sobec, který myslí vždy jen na sebe. Mezi jeho největší hříchy patří spoluúčast na smrti Steva Johnsona a znásilnění Jennifer Deveraux. Po letech našel syna Nicholase a později se mu podařilo přemluvit Carly, aby s ním i s jejich synem zůstala. Odstěhovali se společně do Evropy. Měl vztah s Kimberly Brady, Lisanne Gardner. Jeho životní láskou byla vždy Carly.

Forrest Alamain (John Black) - dlouho ztracený a považovaný za mrtvého. Je mladším bratrem Lawrence. K jeho láskám patřili: Diana Colville, Kristen Blake. Byl ženatý s Isabellou, která bohužel po narození Bradyho po pár měsících zemřela na rakovinu. Jeho osudovou láskou je a vždycky byla Marlena Evans. 

Dr.Carly Maning (Katarina von Leusnhner) - s Lawrencem má syna Nicholase, o kterém si myslela, že zemřel po porodu. Za svou dobrou přítelkyni považovala Vivian, ale nakonec se ukázalo, že to byla ona, kdo ji syna ukradl a vychovával. Obrovskou láskou pro ni byl Bo, ale nakonec zůstala s Lawrencem a Nicholasem.

Vivian Alamain - intrikánská teta Lawrence a Johna. Je zamilovaná do Victora Kiriakise a udělá všechno, aby byl její. Nenávidí Kate Roberts-Kiriakis. Také nechala pohřbít Carly Manning zaživa. K jejím milostným aférkám patří i vztah se Stefanem DiMerou. 

Isabella Toscano Black - byla milovanou ženou Johna a byla matkou syna Bradyho. Jejím otcem je Victor Kiriakis a Bo je její poloviční bratr Bo. Zemřela po pár měsících od narození Bradyho na rakovinu. Jejím velkým přítelem byl Jack Deveraux.

Marlena Evans - byla vdaná za Dona, Romana Bradyho a Johna Blacka. S Romanem má dvojčata Erica a Samanthu. S Johnem má dceru Bellu. Její obrovskou láskou byl Roman, ale za životní lásku je považován John Black.

Belle Black - je dcerou Marleny a Johna. Marlena ji dala jméno po milovné Isabelle. Belle je zamilovaná do Shawna-Douglase Bradyho.

Brady Black - je synem Johna a Isabelly, narozený při obřadu v kostele.

Nicholas Alamain - je syn Carly a Lawrence. Rozmazlený chlapeček ve své podstatě přispěl k tomu, že se Carly vrátila k jeho otci.