MOLLY BRINKER

Představitelka: Shannon Sturges

Molly Brinker žila se svým dědečkem v tichém a klidném místě v horách. Na svou matku si pamatovala mlhavě a dědeček jí řekl, že je před lety opustila. Jednoho dne potkala Molly v horách Eve Donovan a vysvětlila jí cestu do města. Eve ji z vděčnosti dala svou adresu, kdyby Molly šla někdy kolem Salemu. Po smrti svého dědečka se Molly odhodlala odejít z hor do města. V Salemu kontaktovala Eve, ale ta nebyla nadšená, jak se zprvu zdálo. Eve si totiž vymyslela, že ona našla cestu z hor a všechny své přátele tím v podstatě zachránila. Molly neměla práci a neměla ani kde bydlet. Julie Williams nabídla Molly své luxusní střešní apartmá, kde sama bydlela a posléze ji přijala jako číšnici do exklusivního podniku Wings.

Zde se Molly seznámila s barmanem Tannerem Scofieldem, který ji nabídl pomoc při hledání její matky. Jediné, co Molly vlastnila, byl kus fotografie, na které byla její matka, otec byl odtržený. Tannerovi se podařilo zjistit, že Mollyina máma žije v Salemu a dělá číšnici v podřadném baru zvaném U zlomeného srdce. Ginger zjistila pravdu, když obsluhovala na párty v Juliině bytě podle fotky, kterou viděla na stolečku. Tanner byl rozhodnutý říci Molly pravdu, ale ta by Molly přivedla do nebezpečí, a tak se rozhodl mlčet. Ginger sdělila Tannerovi celý příběh jejich rodiny.

Ginger, celým jménem Genevieve se provdala za Rustyho Hawkinse, i když otec ženicha Alston byl proti sňatku. Ginger a Rustymu se narodila dcera Molly když Rusty neočekávaně umřel. Dědičkou se stala Molly. To nechtěl připustit ani Alston ani Hawk, syn Rustyho z prvního manželství.Byli rozhodnuti si dědictví Hawkinsů rozdělit mezi sebe. Když Alston ohrozil život Molly i její matky, utekli. Ginger vzala holčičku ke svému otci do hor a zase odjela, aby zametla stopy. Když se pro Molly vrátila, její vlastní otec ji vyhodil a dcerušku si nechal.

Ginger si uvědomovala, že když Hawk a Alston zjistí, že Molly je dcera Ginger, donutí ji všemi prostředky k předání dědictví do jejich rukou. Tanner a Ginger se společně rozhodli neříkat Molly pravdu. Když Hawk a Alston odjeli ze Salemu, matka a dcera se konečně našly. Molly začala chodit na Salemskou univerzitu kde měla potíže s profesorem Gvinem. Ten ji sexuálně obtěžoval. Molly to přiznala Tannerovi a ten objevil, že profesorovo jméno se objevuje ve spisu jeho matky, která spáchala před lety sebevraždu. Tanner šel za svým starším bratrem Brianem a otcem Vernem a donutil je, říct mu pravdu. Tak se dozvěděl, že jeho matku někdo znásilnil a ona to ponížení nesnesla a radši spáchala sebevraždu. Tanner so dal dvě a dvě dohromady a došlo mu, že onen násilník je profesor Gvin, u kterého kdysi jeho matka pracovala. Tanner za pomocí Ginger donutil profesora k přiznáni. Ten byl poslán na mnoho let do vězení.

Zamilovaný mladý pár odjel do Chicaga, kam je doprovodili i Ginger se svým novým přítelem – policistou Brianem Scofieldem.