MARCUS HUNTER

Představitel: Richard Biggs

Marcus Hunter – brilantní doktor a skvělý přítel. Vyrůstal v sirotčinci spolu se Stevem Johnsonem a ti dva byli dobří přátelé. Následoval Steva do Salemu, aby mu mohl podat pomocnou ruku a nakonec přijal místo v Salemské univerzitní nemocnici jako plastický chirurg. Celý svůj život chtěl Marcus zjistit víc o své minulosti a pro svůj plán získal i anesteziložku Gail Carson. Ona, Marcus a Steve letěli do Charlestonu v Jižní Carolině, aby tam navštívili Marcusovu tetu Lizzie. Ta jim řekla jen velmi málo o jeho minulosti a poradila jim, dále nepátrat.

Později Marcus pomohl Stevovi při operaci oka. Marcus se zamiloval do Faith, dcery muže jenž vedl sektu. Ten však byl zásadně proti tomu, aby se jeho dcera stýkala s černochem a navíc mimo jejich sdružení a tak, právě se rodící vztah, sabotoval. Marcus přece jenom objevil svou minulost. Vzpomněl si, že jeho rodiče byli zabiti, když Saul Taylor (otec Faith) a jeho partner Jericho, vyhodili do povětří kostel i s jeho rodiči uvnitř. Když pak přišel nato, že jeho přítelkyně Gail, která mu tak ochotně vždy pomáhala, je tajná agentka ISA, jejich vztah to poškodilo.

Pár let po smrti svého nejlepšího přítele Steva Johnsona, se Marcusovi přátelské city ke Stevově ženě Kayle změnili, ale protože ona je nemohla opětovat, po menším váhání na sklonku roku 1992 opouští Salem.