LEXIE BROOKS CURVER

 

Představitelka: Renee Jones

Lexie Curver byla policistkou, dnes je členkou lékařského sboru Universitní nemocnice. Studiu medicíny se začala věnovat poté, co byla vyhozena z policejního sboru, protože věděla, že její švagr Jonah je noční mstitel. Vyhození ze sboru Abe nesl těžce a také to zahýbalo jejich manželstvím.

Lexie vyrůstala u své adoptivní rodiny a neměla tušení o svých biologických rodičích. Během pubertálních let u nich bydlela i teta Frankie. Teprve jako dospělé se Lexie podařilo zjistit, že teta Frankie je její biologickou matkou a její prvé jméno je Celeste, pravá ruka a dlouholetá milenka Stefana DiMery. Abe byl ohromený, když zjistil, že si vzal dceru jeho nepřítele. Ano, je to tak, Lexiiným otcem je Stefano! Manželství Lexie a Abea se ukázalo býti pevným, protože ani tato převratná novinka jejich manželství neublížila. Lexie se cítila rozpolcená. Na jedné straně její manžel láska a loajalita k němu. Na druhé straně otec, který je zločincem, ale přesto otec a láska k němu. Řešením problému byla adopce dítěte.

Jak se však později ukázalo, byl to další plán Stefana, jak ublížit Bradyům. Lexie se pokusila ze zoufalství ukrást syna, ale děti byli nakonec vráceny svým rodičům a Abe s Lexie byli zase sami. Důsledkem této vylomeniny byl rozvod, o který požádal Abe. Lexie se pokoušela získat Abea zpátky a jedné osamělé noci se vyspala s Brandonem. Toto uklouznutí si však nechala pro sebe. Když byla Hope unesena, Lexie ji pomohla zachránit. Abe si myslel, že i Lexie měla na únosu podíl a proto se s ní nechtěl usmířit. Po objasnění únosu dal Abe Lexie druhou šanci. A další dobrá zpráva. Lexie je těhotná. Zůstává však otázka. Kdo je otec ? Abe nebo Brandon ? Bude usmíření Lexie a Abea definitivní nebo je možná pravda o dítěti rozdělí ?