JUSTIN KIRIAKIS

Představitel: Wally Kurth

Justin je synovcem Victora Kiriakise a do Salemu přivítal v roce 1987 po smrti svých rodičů. Jediným žijícím příbuzným byl Victor a tak se nastěhoval k němu. Žil s Victorových peněz a měl poměr s Angelicou Deveraux, když potkal svou životní lásku Adriannu Johnson.

Adrianna byla chudá dívka a Victor měl proti tomuto vztahu námitky a proto Justin Adrianně neřekl, kdo je. Když Victor zjistil, jak se věci mají, řekl Adrianně , že Justin je jeho synovec. Adrianna se cítila raněná, ale nakonec Justinovi odpustila. odletěli spolu do Řecka, kde se vzali. Jejich manželství však nebyla procházka růžovým sadem.Adrianna byla nesvá kvůli obchodům, které Justin ve jménu Kiriakisových podnikal. Tento stres zapříčinil, že přišla o své dítě. Justin ji obvinil, že jejich dítě potratila schválně a zdálo se, že pár nemá šanci na společnou budoucnost.

Justi opustil Kiriakisův podnik i jeho ilegální obchody, aby si mohl dát manželství s Adriannou do pořádku. Když byl Victor postřelen, Justin se vrátil do rezidence i podniku, aby ho znovu vedl. Adrianna se však nevrátila. Když Adrianna odmítla Justina po návratu do společnosti, zaměřil se na bývalou milenku Angelicu. ta byla brzy těhotná.

Mezitím se Adrianna začala scházet s Emiliem Ramirezem, což vytočilo Justina. Ten poškodil brzdy na Emiliově autě, aby se Emilio zabil a vypadalo to jako nehoda. Vinou okolností měl nehodu na Emiliově autě Justin a ochrnul na dolní část těla. Nehoda zapříčinila návrat Adrianny a Justin se začal uzdravovat. Nehoda měla však ještě další následky – Justin byl impotentní a to vnášelo napětí do jejich vztahu.

Těhotná Angelica se vdala za Neila Curtise, aniž by Justinovi řekla, že je otcem jejího syna Alexandra. Justin a Adrianna zjistili, že Alexander je jeho synem, ale kupodivu je to posílili. Pár se odstěhoval z rezidence Kiriakisů poté, co vyšlo najevo, že Victor dával Justinovi drogy zapříčiňující jeho neplodnost. Angelica se přestěhovala k Victorovi a plánovala si ho vzít. Teď když měla Victora, měla zabezpečeného syna a chtěla Justina zabít. Justin zastavil svatební obřad a pořídil pro Angelicu a svého syna exkluzivní apartmá. Adrianna se obávala, že o Justina přijde a na radu Victora předstírala těhotenství. Když vše vyšlo najevo, pár se rozhodl pro rozvod.

Justin a Adrianna si každý zvlášť založili stavební firmy. Také se spolu začali znovu scházet, což vadilo Angelice. Ta podplatila jednoho muže, který pracoval pro Adriannu, aby vyhodil budovu, na které pracovali, do povětří. V budově zůstala uvězněná Adrianna a Justin se zasadil o její záchranu. Také prohlašoval, že vše je jeho vina. Angelica si spočítala, že dříve či později se přijde nato, že to byla ona, kdo najal toho muže a utekla z města. Letadlo, v kterém letěla mělo nehodu a ona i malý Alexander byli prohlášeni za mrtvé. Ve skutečnosti oba žili, protože nastoupili na jiné letadlo. Adrianna a Justin si byli stále bližší a Victor se rozhodl zříci se svého synovce.

Justin a Adrianna vyhodili J.J. – hospodyni Angelicy, ale později ji zase najali. J.J. otěhotněla a nabídla se, že děti donosí pro Adriannu a Justina. Po narození dvojčat se objevil jejich údajný otec a chtěl je pro sebe. Nakonec J.J. i Stanley pochopili, že oni jim nemohou dát takový život, jaký budou mít s Justinem a Adriannou. Krátce poté, co se narodili dvojčata, Adrianna otěhotněla. Chlapce pojmenovali Jackson a přestěhovali se do Texasu, kde založili společnost AJ Construction. Předtím než opustili Salem a smířili se s Victorem, setkal se Justin se svým synem Alexanderem, o kterém si myslel, že je mrtvý.

Otec a znovu nalezený syn byli spolu. K tomu měl Justin nádhernou ženu a spolu s ní i tři děti (dvě adoptované a jedno vlastní). Co víc si může muž od života přát ?