JONAH CURVER

 

Přestavitel: Thyme Lewis

Jonah Curver vešel do historie v roce 1993 jako „Dudlík“ – maskovaný muž, jehož jediným přáním bylo vyčistit ulice od kriminálníků. Pak zavolal policii, aby si zločince vyzvedli. Na krku kriminálníka byl vždy pověšen dudlík – proto ta přezdívka. Lexie, Jonahova švagrová, přišla na to, kdo je „dudlíkem“ a i když byla policistkou a její povinností bylo ohlásit to, začala Jonahovi pomáhat. Byli přichyceni a potrestáni. Jonah byl vyhozen z medicíny a Lexie musel opustit policejní jednotku. Také s manželstvím Abea a Lexie to zamávalo.

 Jonah se také potkal s mladou dívkou Wendy Reardon, které pomáhal porodit syna. Chlapeček dostal jméno Benjamin a Jonah i Wendy se stali blízkými přáteli. Postupem času se Wendy do Jonaha zamilovala, ale její city opětovány nebyly. V roce 1995 získal Jonah místo laboranta v nemocnici a začal se vídat se setrou Lynn, i když jeho srdce patřilo úplně jiné ženě. Tou ženou nebyl nikdo jiný než jeho krásná švagrová Lexie. I Lexie, která měla s Abem manželskou krizi, začal Jonah přitahovat. Jejich vztah však kromě pár polibků nepokračoval. Když Jonaha a Lexie Abe zachránil z podzemní garáže, nebylo co řešit. Lexie se vrátila k Abeovi (který neměl o ničem tušení) a Jonah se začal vídat s Wendy.

 V roce 1996 Stefano DiMera zařídil návrat Jonaha na medicínu, aby si Lexie naklonil na svou stranu. Jonah se od té doby záhadně ztratil …