HOPE WILLIAMS BRADY

PŘEDSTAVITELKA: Kristian Alfonso

Addie Horton Williams zemřela, když ji srazilo auto. Kočárek s Hope stihla ještě odtlačit ze smrtícího dosahu auta. Po její smrti se Doug, otec Hope, oženil s její nevlastní sestrou Julií. Julie se stala pro maličkou Hope opravdovou matkou. Když se Hope vrátila v roce 1984 do Salemu ze školy mimo město, byla tvrdohlavá mladá žena se sklony k dobrodružství. Našla svou druhou polovinu v muži jménem Bo Brady. V den svých 18-tých narozeninách se milovala s Boem, když je objevil její otec a dostal srdeční infarkt. O rok později, aby Boa zachránila před ublížením, vzala si zkorumpovaného Larryho Welche, ale svazek nebyl naplněn. Bo a Hope se sešli na plantáži v Oak Alley, kde se spolu milovali. Následující rok se duo zapojilo do velkého případu nazvaného Dragon a odměnou za dobře vykonanou práci byla svatba v Anglii. V roce 1987 po mnoha případech se jim narodil syn Shawn-Douglas Brady. Rozhodli se pro své vlastní dobrodružství. Koupili loď a odcestovali ze Salemu. V roce 1990, díky mohutné explozi, byla Hope prohlášena za mrtvou. O čtyři roky později se s amnézií vrátila do Salemu – říkala si Gina. V tom čase byl Bo zasnoubený s Billie. Akceptoval fakt, že Gina je jeho žena Hope a později obnovili svůj vztah. Hope zasypala lavina a proto byla prohlášena za nezvěstnou. Nakonec ji našel a vysvobodil Bo. Bo a Hope se rozhodli začít znovu. Společná práce ve stejném policejním sboru, byla příčina jejich napětí. Když pak Hope pózovala pro nakladatelství Titan jako modelka spolu s Francem Kellym, byla vyhozena z policejního sboru. Začala se scházet s Francem. Mezitím byli Bo a Billie donuceni se v rámci utajení policejní akce v Římě vzít.

Zpátky v Salemu. Bo se rozhodl zkusit znovu najít informace o jejím zajetí u Stefana. Pátraní je zavedlo zpátky do New Orleans, kam je následovala žárlivá a hlavně těhotná Billie. Porodila holčičku Georgii, která při porodu, bohužel, umřela. Nikomu nic neřekla a po hádce s Hope, odjela autem pryč. Měla nehodu a všichni věřili, že o děťátko přišla při nehodě. Když vyšla pravda najevo, Bo a Hope se usmířili. Usmíření trvalo krátce a znovu se začala objevovat minulost. Hope následovala Johna do Švýcarska, kde, jak zjistila, si mysleli, že je princezna Gina Von Amberg. Hope se později podařilo zjistit, že opravdová princezna Gina údajně zemřela a Hope je jí až neuvěřitelně podobná. Princezna Gina měla dceru Gretu-byla to ona, kdo umřel při explozi nastražené na Hope. Greta byla též překvapená podobou Hope s její matkou.

Bo požádal Hope o ruku a ona mu dala FACKU ! Mohl za to Stefano, který znovu aktivoval čip – Hope si myslela, že princezna Gina.

Zpátky v čase: V Evropě byla Gina prvotřídním zlodějem uměleckých děl pracujícím pro Stefana. Spolupachatelem Giny byl JOHN BLACK. Co Stefano nevěděl bylo, že Gina se do Johna zamilovala a spíše než partnera ve zločinu ho považovala za svou životní lásku.

Když tedy Stefano aktivoval znovu ten čip, Hope (Gina) nemilovala Boa ale JOHNA. A chtěla jejich lásku OBNOVIT. Když ji John nechtěl (byl zamilovaný do Marleny), zašla tak daleko, že ho během jeho líbánek unesla a ukryla se v Paříži! Mezitím opravdová Gina přijela do Salemu, stále prahnoucí po Johnovi. Když ho nemohla mít, obrátila svou pozornost k Boovi a byla naplánována svatba. Při obřadu byla Gina (považovaná za Hope) zastřelena. Když dávná přítelkyně rodiny Von Amberg, viděla jizvu na jejím těle, pochopila, že toto není opravdová Hope, ale opravdová Gina. Věrní ze Salemu odjeli do Evropy, kde Hope našli a zachránili. Hope byla těhotná. Bo a Hope se vzali, i když Bo nevěřil, že děťátko je jeho. Do jejich života opět zasáhl Stefano. V nemocnici vyměnil děti a Hope s Boem vychovávali cizího syna, zatímco Lexie adoptovala jejich syna. Nakonec se vše vyřešilo a děti byli zpátky u svých rodičů. Štěstí Hope bylo úplné, když se zjistilo, že Bo a ne John je otcem malého Zacka. Na cestě z Iowy, kde byla navštívit J.T., který byl nyní zpátky u svých rodičů, byla unesena neznámým mužem. Bude Bo schopný najít a opět zachránit Hope ?