ERIC BRADY

Představitel: Jensen Ackles

Jak se zdá, Eric Brady, nezná význam slova rodina. Jeho nevlastní sestra Belle se narodila a on, byl v Coloradu. Jeho matka, byla posedlá ďáblem a on, byl v Coloradu. Jeho otec zemřel a on, jak jinak, byl v Coloradu. Přijel až na zásnuby své matky s mužem, o kterém si léta myslel, že je jeho vlastní otec, Johnem Blackem.

Po návratu jeho domněle mrtvého otce Romana, se postavil proti vztahu Johna a Marleny, protože měl pocit, že by jeho rodiče měli být spolu. Když jeho dvojče Sami prohlašovala, že trpí amnézií, podezíral ji ze lži. Měl pravdu. Během obřadu Sami a Austina, zastavil svatbu prohlášením, že Austin není Willův otec.

S Nicole Walker se seznámil, když se stala novou tváří Titanu. Z Erica byl fotograf a pracoval pro nakladatelství Titan. Minulost Nicole byla stejně záhadná jako ona sama. Aby Ericovi nemusela říct pravdu, napovídala mu mnoho lží a tím si zadělala na spousty problémů. Nicole byla uznána vinnou z vraždy Franca Kellyho. Eric nevěřil, že by ho Nicole zabila a aby toho nebylo málo, zdá se, že otec jeho synovce Lucas mu chce ukrást jeho děvče. Dokázal to! Lucas se oženil s Nicole a Eric,jak to vypadá, si léčí své zlomené srdce s Gretou.

Že by to byl konec pro Erica a Nicole nebo existuje naděje ?