CARRIE BRADY

 

 

PŘEDSTAVITELKA : Cristie Clark

Poté, co žila prvních pár let s matkou Anne v Evropě, vrátila se Carrie do Salemu, kde žila se svou nevlastní matkou Marlenou. Carriina slušnost, kterou získala od Marleny byla vždy příčinou žárlivosti její mladší nevlastní sestry Sami. Austin Reed a Carrie Brady – dvě duše, které se spojily, aby byly okolnostmi přinuceni se rozejít. Nejdříve byl proti Roman, otec Carrie. Austinova minulost pouličního boxera a jeho bývalí kamarádi mu nepřipadali jako vhodná společnost pro jeho dceru. Když pak došlo k nehodě, kde Carrie byla polita kyselinou a na jejím obličeji zůstaly jizvy, byl Roman na koni. Carrie se s Austinem rozešla, ale nebylo to protože by mu dávala vinu zato, co se stalo, ale spíš si nepřipadala už pro něj přitažlivá. První plastická operace, do které vkládala tolik naděje, se nepovedla. Na druhou operaci Carrie jít nechtěla, ale nakonec ji Lucas, který byl do ní zamilovaný, přesvědčil, aby na operaci šla. Operace se zdařila a Carrie byla taková, jako dřív.

Carrie byla  napadena a skoro znásilněna neznámým mužem. Později neznámý přesunul svou pozornost na Sami a znásilnil ji. Za své znásilnění dávala Sami vinu Carrie. Aby ji uškodila, nadrogovala Austina a dostala ho do postele. Když se Austin probudil a našel Sami vedle sebe, měl obrovské výčitky svědomí. O tom, že se nic nepřihodilo, mu Sami neřekla. Sami utekla do L.A., aby se po měsících vrátila a při svatebním obřadu všem oznámila, že je těhotná – s Austinem. Austinova oddanost k malému Willovi zajistila Sami sňatek. 

Carrie pracovala jako více-prezidentka nakladatelství Titan, ale pak začal pracovat v nemocnici v oddělení kontaktu s veřejností.

Začala pracovat s Mikem Hortonem, vedoucím zaměstnanců nemocnice. Jak rostla podpora Austina k Sami, rostla Carriina závislost na Mikovi, zvláště poté, co byla Sami obviněna z vraždy svého snoubence Franca. Vztah Mikea a Carrie začal opatrně – žhavý pohled, nevinný polibek. Když se Austin věnoval Sami a Willovi, cítila se velmi opuštěná. Souhlasila, že bude doprovázet Mikea na jeho seminářích. V Las Vegas se poprvé milovali. Oba byli zděšení, když je Austin chytil při činu.

Navzdory tomu nebo právě proto Carrie vyzrála v silnou mladou ženu, která už dávno není naivní a podlostem své sestry čelí se vztyčenou hlavou.