BO BRADY

Představitel: Peter Reckell, Robert Kelker-Kelly

Bo vyrostl jako syn Shawna a Caroliny Bradyových. Během let, ale hlavně v dětství měl Bo se svým otcem spoustu konfliktů. Až v dospělosti si vše vyříkali a jejich vztah otec a syn nepoškodila ani skutečnost, že Boovým biologickým otcem je Victor Kiriakis.

V téměř dospělém věku se Bo stal řidičem motocyklu. Na tom se proháněl v Salemu a holky ho zbožňovali. Zamiloval se do teprve 17-ti leté Hope Williams. Po několika letech žití v hříchu se konečně vzali. Bo a Hope se dali na cestu kolem světa v jejich lodi hned jak se narodil jejich syn Shawn-Douglas. O rok později se Bo a Hope zapletli s Ernestem Toscanem. Oba byli chyceni a v obrovské explozi nachystané Ernestem v roce 1987, Hope umírá.

Citově zničený Bo se vrátil do Salemu k rodině. Brzy nato se seznámil s dr.Carly Manningovou a skoro si ji vzal za ženu. Billie Reed byla bývalá konzumentka drog a prostitutka, kterou si Bo vzal pod svá křídla. Bo požádal Billie o ruku a vzal si ji, když do města přijela Gina. Jak se později ukázalo Gina byla ve skutečnosti Hope. Ona a Williamsovic rodina vyhráli boj o Boovo srdce. Billie odjela do Evropy a manželství bylo anulováno.

Billie se vrátila z Paříže včas, aby zastavila druhou svatbu Boa a Hope. Během tajné proti drogové operace byli nuceni se znovu vzít, aby jejich krytí nebylo prozrazeno. Manželství bylo naplněno a Billie byla těhotná. Holčička jménem Georgina zemřela při porodu. později Billie nechala věřit Hope, že ona je ten důvod proč holčička zemřela, aby tak Bo zůstal s ní.

Mezitím Bo objevil v bažinách dívku, která znala spoustu tajemství o Hope. Ve skutečnosti to byla ona, kdo byl zavřený v kleci při explozi v Ernestově domě, zatímco Stefano odklidil Hope do bezpečí. Později Stefano nasadil do hlavy Hope čip, který způsobil, že si myslela, že je princezna Gina.

Bo přivezl dívku později známou jako Greta Von Amberg do Salemu, kde prodělala plastickou operaci, aby tak zmizeli jizvy po explozi. Bo spustil operaci za záchranu Hope z područí Stefana DiMery. On a jeho pár přátel odjeli do Paříže.

K ukradení vzácných Renetových obrazů, Stefano využil vymývání mozku Hope, aby tak zničil Boa a odvedl jeho pozornost. Bo byl zajat Kurtem a skoro uhořel ve skladišti. Po dlouhém utrpení byli Hope a Bo konečně spolu. Ale byla to právě princezna Gina, kdo se vrátil do Salemu, když byla Hope vězněm v Paříži. Shanw-D. instinktivně cítil, že něco s „jeho“ matkou není v pořádku, ale Bo byl zaslepený vidinou Hope než aby to dokázal rozluštit. Ti dva se vzali a brzy na to „Hope“ při pokusu o vraždu Shawna-D. a Marleny utrpěla smrtelné zranění. Když vyšla pravda najevo Bo se vrátil do Paříže a pravou Hope zachránil.

Hope a Bo se vrátili do Salemu. Když Hope objevila své těhotenství, Bo byl přešťastný i když věřil, že dítě není jeho. Hope porodila syna. Nikdo netušil, že děti byli vyměněny a jejich syna má někdo jiný. Narozenému děťátku dali jméno J.T. John i Stefano si mysleli, že jsou otcem děťátka a byli rozhodnuti objevit pravdu.

Bo odjel do Irska vyšetřovat krevní mstu Brady/DiMera. Když měl potíže, zachránila ho Jennifer Horton. Nalodili se a jejich loď někdo sabotoval. Skoro se utopili, když je zachránila výletní loď .

Po návratu do Salemu, řekla Hope pravdu o synovi. Bo není jeho otcem, ale o Johnovi se zapomněla zmínit. Navzdory tomuto faktu se rozhodli naplánovat novou svatbu. Na štědrý den si před přáteli a jejich blízkými vyměnili své sliby. Nakonec syna objevili a Bo byl, jak krevní testy dokázali, jeho opravdovým otcem. Bo, Hope, Shawn-D a malý Zack byli rodina.

Přestáli i nařčení studenky jejich staršího syna Shawna-D., že je otcem jejího dítěte. Když vyšla pravda najevo, Shawn-D. se usmířil s Bellou a rozhodli se studovat na univerzitě.

Bo byl donucen žít několik měsíců bez své ženy. Ta odjela spolu s Glenem a Barb do Iowy, aby je podpořila a pomohla jim, když nastal čas operace malého J.T. Na cestě domů byla bohužel unesena záhadným mužem.

Dokáže ji Bo včas najít a zachránit?