BILLIE REED

 

Představitelky: Lisa Rinna, Krista Allen

Billie Reed se objevila v Salemu v roce 1992. Svoji práci jako zpěvačka záhy ztratila díky své závislosti na kokainu. Carrie Brady se s ní spřátelila a společně se nastěhovali do jednoho bytu. Jeden starý přítel Billie požádal o úschovu 100.000 USD zatímco bude ve vězení.Bohužel, Jack Deveraux našel ty schované peníze a použil je na odkoupení „jeho“ novin. Billie mu řekla, že peníze patřili zločinci, který je očekává jakmile se z vězení vrátí. Aby vydělali peníze, vydávala se Billie za autorku novely, kterou našel Jack doma na půdě.

Později se Billie rozhodla založit kosmetickou firmu hraběnka Wilhelmina. Kate Roberts zakoupila akcie firmy, aby se tak Billie pomstila za tu novelu. Později Tony DiMera koupil akcie Titanu a podíl věnoval do kosmetické firmy Billie.

Billiin údajně mrtvý otec, Curtis Reed, který byl závislý na drogách a léta Billie pohlavně zneužíval, se vrátil. Byl zavražděn a ona byla podezřelá z jeho vraždy. Billie nechtěla říct Boovi, jak se s Curtisem znala a její bratr Austin musel přísahat, že nikomu nic neřekne. Myslela si, že kdyby Bo znal pravdu, přestal by ji milovat. Zamilovaný Bo byl však rozhodnutý dokázat nevinu Billie.Během soudního procesu vyšlo napovrch, že Kate Roberts byl vdaná za Curtise Reeda. Billie připustila, že Curtis byl její otec. Nakonec se zjistilo, že Curtise zabil v sebeobraně Stefano DiMera. Billie byla volná. Ona a Austin poznali svou matku, o které si mysleli, že je opustila. Kate si zase myslela, že její děti zemřeli při autonehodě.

Během charitativního plesu Billie viděla ženu, která se podobala Boově zemřelé manželce Hope. Nikdo ji nechtěl věřit. Při požáru domu, kde se ples konal, John tu ženu zachránil.Svatební obřad Boa a Billie na Nový rok 1995 byl přerušen když spadnul lustr. Později byla svatba přerušena z důvodu nejistoty ohledně pravé totožnosti Giny. Aby „Gina“ Boovi a Billie pomohla podepsala prohlášení, že není Hope, aby se mohli vzít. Když bylo dokázáno, že Gina je Hope, požádal Bo o rozvod. Rozvod trvá několik měsíců a tak se Billie rozhodla dát Hope šanci být znovu s Boem. Odjela ze Salemu.

Její návrat v roce 1996 a schůzky s Francem velmi pobouřili Boa. Prohlašoval sice, že k Billie nic necítí, ale Hope mu nevěřila a tak ze znovu plánované svatby na obnovení jejich manželského slibu sešlo. Billie byla těhotná. Bo jí slíbil, že tu pro ni a pro dítě bude. Billie následovala Boa a Hope do New Orleans, kde o dítě přišla. Bo ji pomohl se přes ztrátu dostat, ale když Billie svěřil, že zůstane s Hope, vyhodila ho.

Billie a Roman v Paříži vzpomínali na staré časy, když si uvědomili, že jsou do sebe zamilovaní. Později, Roman vzal práci u I.S.A. a chtěl, aby Billie odjela s ním. Odmítla a ztratila se do ciziny. Po návratu zjistila, že Roman potřebuje pomoci s případem a tak svolila, že bude hrát jeho milenku. Při nakupování v Luganu vrazila do Hope. Aby se neprozradila, tvrdila, že se je tam kvůli obchodu s kosmetikou. Při večeři s Romanem narazili na Hope a Johna.

Billie se vrátila do Salemu a připojila k policejní jednotce. Každý si myslel, že se vrátila kvůli Boovi, ale ona přísahala, že to není pravda. Teď je zapletená do únosu Hope, i když si myslela, že pracuje pro I.S.A.! Bude schopná očistit své jméno? Dokáže svou nevinnu? Nebo uteče jak bývá jejím zvykem?