ADRIANNA JOHNSON KIRIAKIS

Představitelka: Judi Evans

Adrianna Johnson přišla do Salemu poté, co utekla z domu, kde byla týrána svým otcem Dukem Johnsonem. Adrianna se setkala a přestěhovala ke Kayle, která se scházela s jejím bratrem Stevem Johnsonem. Při pohledu na nějaké Adrianniny věci, si Steve začne vybavovat vzpomínky ze svého dětství a tak Adrianna pozná, že je to jeden z jejích bratrů. Adianna vysvětlí Stevovi, že jejich matka poslala své syna pryč, aby nebyli ovlivněni násilnickým chováním jejich otce. Když Duke přišel do Salemu, našel Adriannu samotnou, zbil ji a znásilnil. Adrianna našla zbraň a Duka zastřelila. Celý zážitek ve své paměti potlačila a tak byl z jeho vraždy obviněn její bratr Steve. Naštěstí se paměť Adrianně vrátila dřív než Steva stihli odsoudit. Přiznala se k zabití Duka, ale soudce to posoudil jako sebeobranu a ona byl svobodná.

Adrianna se seznámila s Justinem Kiriakisem, který se s ní sblížil, když předstíral, že je zedník. Když se to provalilo, Adrianna se na Justina zlobila, ale nakonec mu odpustila. V roce 1987 utekli do Řecka, kde se vzali. Jejich manželství bylo svízelné, protože Adrianna nemohla snést Justinovy vazby na nelegální obchody Kiriakisů. V těhotenství byla míra stresu příliš vysoká a ona o své dítě přišla. Justin ji navíc obvinil z úmyslného potratu a to samozřejmě narušilo jejich manželství ještě víc. Nakonec se Justin rozhodl. Opustil svého strýce Victora a zapracoval na svém manželství. Když byl Victor postřelen, vrátil se do Kiriakisova podniku, ale bez Adrianny.

Ta si začala románek s Emiliem Ramirezem- toho času podkoním Kiriakisů. Justin byl šílený žárlivostí a připravil Emiliovu smrt.. Vše se obrátilo a zraněn byl Justin, který v důsledku nehody ochrnul. Adrianna se k Justinovi vrátila, aby se o něho mohla starat a za čas se doopravdy úplně zotavil. Tedy ne tak úplně – následkem nehody zůstal Justin impotentní a pár se dostal do dalšího presu.

V té době se Justin a Adrianna dozvěděli, že jeho bývalá láska Angelica má syna Alexandra s Justinem! Pár se nerozešel a nastěhoval se do Kiriakisovic rezidence. Justin se dozvěděl, že není vůbec impotentní a že Victor mu podával léky, které zabraňovali početí. Justin se chtěl pomstít a tak najal prostitutku, která předstírala, že je baronesa. Jejím jediným cílem bylo svést Victora. Když na to Victor přišel, zuřil. Účty byly vyrovnány. 1:1. Angelica se přestěhovala k Victorovi, aby malého zabezpečila a taky se chtěla maličko pomstít. Věděla, že Justin nepřipustí, aby jeho syn vyrůstal pod střechou strýce, kterého momentálně nenávidí nejvíc na celém světě. Svatbu Angelicy a Victora překazil a ona z toho vyšla z luxusním apartmá pro sebe a svého syna. Adrianna se začala bát, že o Justina přijde a na radu Victora, začala předstírat těhotenství. Angelica na všechno přišla a Justin se s Adriannou dohodl na rozvodu.

Oba, Justin i Adrianna si založili stavební firmy. Začali se spolu scházet, což Angelica nesla těžce. Podplatila jednoho z Adrianniných zaměstnanců, aby vyhodil dům, na kterém zrovna pracovali. V domě zůstala uvězněná Adrianna. Zachránil ji Justin, který se pak prohlásil za jediného viníky. Angelica si však spočítala, že brzy policie přijde nato, kdo to zavinil a tak s malým Alexandrem utekla. Letadlo mělo nehodu a ona i malý při ní zemřeli. Ve skutečnosti ale Angelica i Alexander nastoupili na jiný let. Neštěstí Adriannu a Justina zase sblížilo a Victor z toho vyvodil důsledky – vydědil Justina.

Justin a Adrianna se v roce 1990 znovu vzali a odjeli na Tahiti, kde se potkali s Carly Manningovou, toho času na útěku před Lawrencem Alamainem. Tu pak přemluvili k návratu spolu s nimi. Po jejich návratu si najali bývalou hospodyni Angelicy – J.J. Pár má stále potíže s početím dítěte a tak se J.J. v té době těhotná rozhodne, že své děti dá právě jim. Po narození dvojčat si na ně ale začne dělat nárok jejich biologický otec. I J.J. začne mít pochybnosti, ale nakonec se s otcem dvojčat shodnou na tom, že lépe bude dvojčatům u Adrianny a Justina. Krátce po vyřešení této situace Adrianna konečně otěhotní. Jejich chlapec dostal jméno Jackson a pár se rozhodl odstěhovat do Texasu, kde zakládají firmu AJ Construction. Před svým odjezdem se usmiřují s Victorem a čeká na ně ještě jedno překvapení. Johnny Corelli našel Alexandra, jeho syna prohlášeného za mrtvého po letecké nehodě a jejich štěstí už nic nebrání.